Hakkımızda

Kurumsal Yapımız

Turuncu Bisiklet mağazamız 2014 yılında Ankara’da açılmış olup internetten ve mağazadan müşterilerine kaliteli hizmet vermeye devam etmektedir. Youtube'daki Turuncu Bisiklet kanalımızda faydalı bilgiler paylaşıyoruz. Dilerseniz takip edebilirsiniz. 

Hakkımızda

Turuncu Bisiklet'in kurucusu olan Kevser Seri; bisiklet, triatlon, ironman gibi yarışlara katılan bir spor aşığı ve aynı zamanda tur bisikletçisidir. Şimdiye kadar bisikletle Türkiye'de ve yurt dışında 50.000 km'nin üzerinde yol tecrübesi olan Kevser Seri tüm tecrübelerini müşterileriyle paylaşır. (Gezi yazılarını ve videolarını internette bulabilirsiniz.) Onlara en doğru ürün seçiminde yardımcı olarak profesyonel hizmet vermektedir. Odak noktası sadece alışveriş ve müşteri olmayan Kevser Hanım tüm müşterilerine bisiklet yanında temel ve teknik eğitim de vermektedir. Bisikleti ve malzemeleri dürüst çalışan, bisikleti ve kültürünü bilen birinden almak sizler için en doğru seçim olacaktır. 

 

Güvenli Alışverişin Adresi

%100 GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

Sitemizde SSL sertifikası kullanılmaktadır.

KARGO BEDAVA

150 TL üzeri alışverişte kargo bedava.

KREDİ KARTIYLA ÖDEME

Kredi kartlarına taksit seçenekleri.

Kolay alışveriş ve Uygun Ödeme Seçenekleri!

Pratik ve hızlı alışveriş yapabilmeniz için tasarımımız profesyonel ekipler tarafından yönetilmektedir. Ürünlerimiz sizlerin ihtiyaçları doğrultusunda, kullanıcı testlerinden geçerek sunulmaktadır. Doğru yönlendirme ile aramış olduğunuz ürüne, hızlı bir şekilde ulaşmanızı sağlamaktayız. Satın almak istediğiniz ürüne kolaylıkla ulaşabilir ve en uygun ödeme seçeneğini seçerek alışverişinizi sonlandırabilirsiniz.

Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.